בטיחות וגיהותבטיחות בעבודה - מסד בטיחות
   
 

ממונה בטיחות בעבודה

חברת מסד בטיחות, גהות ואיכות הסביבה, מספקת שרותי ממונה בטיחות בעבודה במגוון רחב של תעשיות ושרותים כגון תעשיות הכימיה, המתכת, הדפוס, המזון, החקלאות והמלונאות.

חברת מסד שמה לה למטרה לקדם את תחום הבטיחות באירגונים בכלים חוקיים רגולטוריים וכן על-פי מודלים אשר תפקידם בטווח הארוך לחסוך כספים לארגון (ROI) ע"י מניעת תאונות עבודה וירידה בימי אי כושר עבודה, בתרומה ואיכות, במניעת מחלות מקצוע ובסביבת עבודה בטוחה יותר. מעבר לשמירה על שלומם של העובדים, פציעה של עובדים היא בעלת השלכות כלכליות על כלל הארגון, ובשל כך השקעה בתחום בטיחות וגיהות בארגון מחזירה עצמה וכדאית עבורו. 

ממונה בטיחות בעבודה מטעם מסד בטיחות וכן החברה עצמה יעמדו לרשות הארגון אשר שוכר את שרותיה, וזאת בכדי לתת לארגון ולממונה תמיכה מקצועית ואדמינסטרטיבית להשגת יעדים ומטרות אשר נקבעו בעת ההתקשרות.

דורון מסד - ממונה בטיחות בעבודה
דורון מסד - מנכ"ל מסד בטיחות

התפקיד של ממונה בטיחות בעבודה הינו לייעץ למעביד ולעזור לקדם את תחום הבטיחות בארגון בכל הנוגע לחוקים, לתקנות ולתקנים הנוגעים לבטיחות. הוא מסייע לו ולאנשי צוות הניהול והתכנון בכל הנוגע לתחום של בטיחות וגיהות, הנדסת אנוש ובריאות תעסוקתית של העובדים במפעל, וכן עוזר לקדם את התודעה בנושאים אלו במקום העבודה. לקריאה על תפקידי ממונה בטיחות בעבודה, מי רשאי להעניק שירותי ממונה בטיחות ועוד, לחצו תפקידי ממונה בטיחות בעבודה


להזמנת שירותי ממונה בטיחות בעבודה חייגו 077-4900282 או לחצו מסד בטיחות 


בין לקוחותינו:

 

 

 
לחצו לצפייה בלקוחות נוספים
חומרים מקצועיים להורדה


חומרים מסוכנים

טופס בקשה להיתר רעלים

תכנית הבטיחות החדשה

אביזרי הרמה   
 
בניית אתרים דיגידם  בניית אתרים

טלפון: 077-4900282  |  נייד: 052-4564353  |  פקס: 153-774900282   מסד בטיחות - פייסבוק