בטיחות וגיהותבטיחות בעבודה - מסד בטיחות
   
 

ניהול חירום ואסון

תחום ניהול חירום ואסון הפך בשנים האחרונות יותר ויותר לחלק אינטגראלי בתחום הבטיחות. הוא חולש על שטחים נרחבים בתחום הבטיחות הכללי, וניתן לומר כי מוכנות יומיומית בתחום הבטיחות הכללית תורמת עד מאוד לתחום מסוים זה.

גישת "כלל הסיכונים"- All Hazard Approach - שבה דוגלת החברה עפ"י הספרות המדעית בתחום מעדיפה הכלת גורמי מוכנות קיימים מבעוד מועד אל תוך ההכנות לניהול אירועים המוניים כגון כנסים, שמחות או כל אירוע אשר יש בו פוטנציאל פגיעה. כמו כן בימים אלו עובד המשרד לביטחון פנים על אישור תקן אירועים המוניים וזאת בשל חשיבותו של תחום זה.


מסד בטיחות

חברת מסד בטיחות מתמחה בתחום של ניהול מצבי חירום ואסון. דורון מסד הינו בוגר התוכנית למנהלים של אוניברסיטת תל אביב בתחום ניהול מצבי חירום ואסון. במהלך לימודיו ועבודתו בשטח צבר ניסיון וידע רב בנושא, תוך כדי התחשבות בגורמים משתנים במפעלים גדולים בינוניים וקטנים, בתי מלון, מקומות כינוס, מוסדות חינוך ועוד.

את החברה מאייש צוות מקצועי מגוון אשר נותן מענה דיסיפלינרי תפור לפי מידותיו של הלקוח תוך כדי התחשבות בגורמים משתנים כגון: מיקום, יכולות מקצועיות וכלכליות, יכולת ניוד וקבלת החלטות.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא וכן בייעוץ ראשוני ללא תשלום.

תקן אירועים המוניים 5688

תקציר מצגת יום עיון לממוני בטיחות - אירועים המוניים 

 
 
בניית אתרים דיגידם  בניית אתרים

טלפון: 072-3972610  |  נייד: 055-6611000  |  פקס: 153-774900282 | דואר אלקטרוני: 2massadoffice@gmail.com  |   מסד בטיחות - פייסבוק